17 травня в Україні відкривається фестиваль нового німецького кіно


З 17 травня по 26 червня 2007 року в шести містах України пройде фестиваль «Нове німецьке кіно». Відкриється фестиваль в столичному кінотеатрі «Київ» інтригуючою драмою «Пінг-понг».


Як повідомив Фокус організатор фестивалю, компанія-кінодистриб’ютор «Артхаус Трафік», нове німецьке кіно все далі йде від історії і політики, все більше наближається до простій і одночасно складному людському життю. Саме такі фільми і будуть показані в рамках фестивалю.

«Пінг-понг» - талановитий дебют Матіаса Лутхарда, тонкий і дотепний фільм про людські взаємини. Також хітом програми обіцяє стати скандальна екранізація романа Мішеля Уельбека «Елементарні частинки». У кіноверсії Оскара Релера, окрім інших достоїнств, відзначають блискучу роботу зоряного акторського складу.
У головних ролях - вже відомі всьому світу по фільму «Біжи, Лола, біжи» Морітц Бляйбтрой і Франка Потенте. А родзинкою фестивалю визнана історична драма з детективним сюжетом «Дирижабль!» (режисер Гордіан Мауг). Це історія про таємниці знаменитого дирижабля «Гинденбург», що йде корінням в 1937 рік, і про людей, народжених для неба.

Крім того, в рамках фестивалю українські киномани зможуть побачити «міцну» драму про дорослішання в умовах берлінських трущоб «Досить крутий» (реж. Детлеф Бук), тюремну історію про дружбу талановитої і непередбачуваної увязненої і немолодої вчительки музики «Чотири хвилини» (реж. Кріс Краус), а також повчальну стрічку про нестерпну легкість і крихкість вигаданого буття «Істина і борг» (реж.
Арне Нольтінг, Ян Мартін Шарф).

В Києві фестиваль німецького кіно продовжиться до 22 травня. З 26 по 30 травня побачити нові шедеври німецьких кінематографістів належить жителям Одеси (кінотеатр «Maski»).

Джерело: focus.in.ua


Tags: , , , , , ,

Фестивалі та прем\"єрні покази


Схожі записи