Премєрний Депардье не потрапив і в регіониВ Дніпропетровську і Харкові замість “Астерікса” пропонують інші фільми, а до Луганська скандал ще не дійшов
Фестивалі та прем\єрні покази - Премєрний Депардье не потрапив і в регіони

На вихідних українці так і не зможуть побачити в кінотеатрах прем’єри нашумевшего французького блокбастера з Жераром Депардье “Астерікс і Обелікс на Олімпійських іграх”. Причина, як ми вже писали, - заборона Мінкульта показувати в кінотеатрах фільми, що дублюються на російську мову.
Причому в п’ятницю Мінкульт в особі керівника Служби кінематографії Ганни Чміль по суті визнав «Сьогодні», що причина тяганини - мовна. «Фільм потрібно або дублювати на український, або пускати на мові оригінала (французькому, - Авт. ) з українськими титрами», - категорично заявила вона.
Ті, що прокатують раніше заявляли «Сьогодні», що Мінкульт проти демонстрації стрічки, не дивлячись на те, що вона забезпечена українськими субтитрами, і вимагає, щоб фільм йшов на мові оригіналу (при цьому незнайомому з французькою мовою глядачеві доведеться вдивлятися в букви на екрані!).
Дистриб’ютори готові перекласти фільм на український, але сумніваються, що зможуть зробити це швидко, а переклад виявиться якісним. Таким чином, прем’єра, запланована в країні на 30 січня, зірвалася, а гроші, витрачені на рекламну кампанію кінохіта, пішли в нікуди.

ЗАМІСТЬ АСТЕРІКСА - СЕКС. В Дніпропетровську люди приходили на сеанс великими компаніями або сім’ями з дітьми. Адміністрації кінотеатрів пояснювали, що «кина не буде» з технічних причин. Але по секрету розповіли, що показ фільму переноситься через відсутність в місті фільмокопії.


Tags: , , , , , ,

Фестивалі та прем\"єрні покази


Схожі записи