З 9 по 12 серпня в Києві покажуть програму Future Shorts Повний релакс


Програма короткометражних фільмів, яку в серпні представить українському глядачеві компанія «Артхаус Трафік», можна звести до декількох ключових слів: одержимість, безумство, неврози і манії.

Програма називається «Повний релакс» і призначена для всіх охочих отримати порцію відмінного короткометражного божевілля.

Головний хіт програми - екзотична стрічка «Грейсленд» тайського режисера Аноча Сувічакорнпонга. Загадкова жінка вирішує скористатися еськорт-услугамі молодого хлопця в костюмі Елвіса. Вони їдуть по нічному Бангкоку кудись на південь. У кожного з них своя таємниця, свій біль, своє безумство. Але завжди є місце для ніжності і любові.
Стрічка Сувічакорнпонга брала участь в Каннськом кінофестивалі 2006 року.

похмуро-саркастичний фільм «Хто я і чого хочу» розповідає про розумного і злого хлопця з величезною кількістю маній. Він живе в лісі, зовсім не носить одяг, і їсть сире м’ясо спійманих їм звірій. Але колись він жив серед людей. Стрічка отримала приз Роттердамського міжнародного кінофестивалю за кращий короткометражний фільм в 2006 році.

Ще вона короткометражка, цього разу анімаційна, називається «Сімейні казки». Вона в комедійній формі досліджує одержимість кінематографом. По сюжету, молоді люди просять свою подружку Берил зняти їх весілля, але наслідків цій простій прохання ніхто з них передбачити не

міг. Фільм був номінований Британською кіноакадемією як кращий короткометражний фільм 2007 року.

Пікантності цій програмі додає фрейдистський фільм «Едіп» - про згубну силу порножурналов.

Покази коротких метрів в рамках Future Shorts відбудуться в Києві (9-12 серпня, кінотеатр

Джерело: economic-ua.com


Tags: , , , , , ,

Фестивалі та прем\"єрні покази


Схожі записи