Міжнародна мережа кінотеатрів IMAX в грудні 2007 р відкриє перший кінотеатр в Києві


Канадська корпорація IMAX, що володіє однойменною мережею кінотеатрів, спільно з українською кінокомпанією “Тріумф” в грудні поточного року відкриє 3D-кинотеатр в торговий-розважальному центрі (ТРЦ) “Блокбастер” на Московському проспекті, 34-а, в Києві.

Про це журналістів повідомив генеральний директор кінокомпанії “Тріумф” Андрій Шпіг в ході пресс-ланча в понеділок. За його словами, кінотеатр буде розташований на третьому поверсі ТРЦ “Блокбастер” і розрахований на 340 місць. Довжина екрану складе 20 м, висота - 14 м.

Разом з тим гендиректор “Тріумфу” не називає суму інвестицій у відкриття одного кінотеатру IMAX, а орієнтовний бюджет на рекламу складе $300-400 тис.

“Точну суму інвестицій я вам не скажу. Можу дати вам підказку, що за ті ж гроші можна відкрити багатозальний мультиплекс не дуже великою, середніх розмірів″, - сказав він. За його словами, ціна квитка в кінотеатр орієнтування буде на 30% вище, ніж в звичайний кінотеатр мультиплекс, зокрема, середня ціна квитка в кінотеатр IMAX в Києві буде близько 35-40 грн.

А.Шпиг повідомив, що згідно бізнес-плану прогнозована відвідуваність київського кінотеатру IMAX складе близько 300 тис. чоловік в рік, заповнювана - 35-40%. Разом з тим він відзначив, що відкриття другого кінотеатру IMAX в Україні заплановане також спільно з кінокомпанією “Тріумф” і відбудеться в кінці 2008 року.

“Другий кінотеатр буде в одному з двох міст: Харкові або Одесі. Зараз ми ведемо переговори з девелоперамі. В кінці наступного року сподіваємося його відкрити”, - сказав він.

Разом з тим гендиректор “Тріумфу” повідомив, що все в Україні заплановано відкрити шість-сім кінотеатрів IMAX у великих містах і городах-мілліонниках, зокрема в Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Запоріжжі.


Tags: , , , , , ,

Нові кінотеатри


Схожі записи